Курс валют на 13 січня

Курс валют на 13 січня - фото 1

Долар США та євро різко здорожчали.

За інформацією Національного банку України, на ранок 12 січня один долар США коштує 27 гривень 70 копійок. Тобто американський "зелений" за добу злетів на 20 копійок. Курс євро виріс на 30 копійок та становить 31 гривню 47 копійок.

Раніше ми писали про те, що в Україні збільшили зарплату медикам. Завдяки рекордному бюджету, який був виділений на медичну галузь, її будуть трансформувати прискоренним темпом.

Ракож ми писали про те, що в Україні безробітні можуть отримати кредит від держави під 0%. Фінансова допомога складатиме до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн). Ці кошти можна використовувати тільки для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів. Для цього у держбюджеті передбачено близько 100 млн грн. Повернути гроші потрібно буде через три роки діяльності. Як зазначають у Мінсоцполітики, перевага у тому, що сума, яка повертається, зменшується на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску.

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама