Курс валют на 12 січня

Курс валют на 12 січня - фото 1

Долар США та євро здорожчали.

За інформацією Національного банку України, на ранок 12 січня один долар США коштує 27 гривень 50 копійок. Тобто американський "зелений" за добу став дорожчим на 1 копійку. Курс євро виріс на 6 копійок та становить 31 гривню 17 копійок.

Раніше ми повідомляли, що з першого січня 2022 року українці стали більше платити за холодну воду. Парламентська монобільшість проголосувала за збільшення податків для водоканалів. А президент закон підтримав. Найдорожче буде у тих підприємств, що мають чимало артезіанських свердловин. Передбачається, що після збільшення вартості води із крана здорожчає майже все. Оскільки з новим законом податки зростуть для фермерів, мобільних операторів та багатьох інших підприємств, крім феросплавних заводів та марганцевого бізнесу.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама