Курс валют на 10 січня

Курс валют на 10 січня - фото 1

Долар США та євро зросли в ціні.

За інформацією Національного банку України, на ранок 10 січня один долар США коштує 27 гривень 50 копійок. Тобто американський "зелений" за добу став дорожчим на 4 копійки. Курс євро також виріс на 7 копійок і наразі становить 31 гривню 11 копійок.

Раніше ми повідомляли, що з першого січня 2022 року українці стали більше платити за холодну воду. Парламентська монобільшість проголосувала за збільшення податків для водоканалів. А президент закон підтримав. Найдорожче буде у тих підприємств, що мають чимало артезіанських свердловин.

Що більше заплатимо ми з вами, підтвердили на запит у Нацрегуляторі. При встановленні тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення враховуються податки, передбачені чинним законодавством.

«Водоканал видобуває воду не для себе, а для споживачів, в першу чергу, для населення», — зауважує заступниця директора з економіки наталя Музиченко.

Передбачається, що після збільшення вартості води із крана здорожчає майже все. Оскільки з новим законом податки зростуть для фермерів, мобільних операторів та багатьох інших підприємств, крім феросплавних заводів та марганцевого бізнесу.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама