Курс валют на 1 грудня

Курс валют на 1 грудня - фото 1

Ціни на долар США та євро залишаються незмінними.

За інформацією Національного банку України, на ранок 1 грудня один долар США коштує 27 гривень 17 копійок. Тобто американський "зелений" за добу не змінив своєї вартості. Теж саме стосується і євро: його курс становить 30 гривень 64 копійки.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ціна на національний продукт побила всі рекорди. Тепер сало коштує до 180 гривень за кілограм. Фахівці кажуть: такий ріст цін — через здорожчання корму для свиней. Серед українців останні роки складаються багато міфів щодо користі сала для організму.

Також ми писали, що імпорт сиру побив усі рекорди. У жовтні до України ввезли понад 4 тисячі тонн продукту. Про це повідомляє видання "ІНФАГРО". Там зазначають, різниця між вартістю іноземного та українського сиру вже не така суттєва, як раніше. Вітчизняні виробники збільшують ціни, при цьому скорочують обсяги продажу. Тож брак продукту покривають постачанням з-за кордону. Основні імпортери цього року — Польща, Німеччина та Нідерланди.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: НБУ

Реклама