Курс біткоїну за добу впав на 18%

Курс біткоїну за добу впав на 18% - фото 1

Сьогодні, 4 грудня, вартість одного біткоїну опустилася до 45 тисяч доларів за штуку.

Сьогодні, 4 грудня, сталося різке падіння курсу біткоїну. Про це повідомляє ixbt.com.

Зменшення вартості найвідомішої криптовалюти у світі розпочалося ще ввечері у п'ятницю, 3 грудня. Тоді її котирування знизилися до 57 тисяч доларів за один биткоїн. О 4:00 суботи він впав за 53 тисячі, а потім вранці обвалився до 45 тисяч доларів за штуку.

За день його курс знизився на 18%, а зменшення вартості проти відміток тижневої давності становило 15%. Крім самого курсу криптовалюти, знизилася і її ринкова капіталізація. Вона опустилася до 879 млрд доларів, хоча ще відносно недавно становила 1,3 трлн доларів.

Падіння курсу біткоїну потягнуло за собою інші криптовалюти. Так Ethereum, на момент сьогоднішнього ранку коштував близько 3,7 тисячі доларів. Це на 18% менше, ніж було вчора. Ринкова капіталізація Ethereum також упала як і у біткоїну — до 441 млрд. доларів. Крім "Ефіру" (Ethereum) подешевшали і Dogecoin (на 26% за день та на 25% за тиждень), Shiba Inu (на 20%) та інші криптовалюти.

Зазначимо, що на даний момент, згідно з даними Google, курс біткоїну трохи виріс і знаходиться в районі 48,4 тисячі доларів за штуку. Що ж до цін на комп'ютерні комплектуючі, які безпосередньо пов'язані зі здобиччю криптовалюти (майнінгом), а це в основному відеокарти, то їх на їх вартості падіння курсу криптовалют не позначилося. Більшість моделей, як і раніше, продаються за ціною, що в 2-4 рази перевищує їхню торішню вартість до буму майнінгу, який розпочався в січні.

Раніше ми писали про курс української гривні по відношенню до американського долара та євро.

Реклама

 

 

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама