Куди можуть поїхати українці на новорічні свята в пандемію?

04.12.2020, 19:03
Куди можуть поїхати українці на новорічні свята в пандемію? - фото 1

Карантин – не перешкода. За місяць вже будемо зустрічати 2021 рік. І дніпряни активно планують свій відпочинок.

Більшість залишиться вдома, але є й ті, хто вже забронював готель в Карпатах чи Єгипті.

Медовий місяць довелося скасувати. Молодята Олена та Костя хотіли відсвяткувати весілля і новий рік – у Єгипті. Але через пандемію від поїздки відмовилися.

«Коронавірус вніс свої корективи в наше життя, як і в життя всіх українців. Будемо планувати на наступний рік. А це свято будемо зустрічати удвох вдома», - каже Олена Волошина, яка святкуватиме новий рік удома.

Такий варіант обрала більшість дніпрян. Ми провели опитування у соцмережах 34-го каналу. Участь у ньому взяли чотириста людей. І результати такі:

- удома 2021-й зустрінуть – 93%

- поїдуть відпочивати по Україні – 4%

- і полетять за кордон – майже 3% опитаних.

Список держав, відкритих для українців, можна знайти на сайті МОЗу. Серед них - Туреччина, Єгипет, Домініканська Республіка, Об’єднані Арабські Емірати, Мексика, Танзанія, Мальдіви, Болгарія, Сербія, Македонія і Чорногорія.

«Клієнти хочуть летіти. Деякі бронюють, деякі чекають. Тому що в новинах їх кожен день лякають новим локдауном», - розповідає Аліна Луценко, власниця туристичного агентства.

Аліна - власниця турагентства. У бізнесі вже 12 років. Каже, у сезон пандемії кількість клієнтів впала на 30%. А бронюють номери наперед удвічі менше. Тож, аби заманити туристів на новий рік, готелі пропонують «смачні» ціни.

«За 500 євро відпочити кілька днів у Стамбулі на двох. За Єгипту теж дуже різні ціни. 585 доларів на двох, готель хороший», - продовжує Аліна Луценко.

А це вже українські Карпати. Аби зустріти 2021-й серед гір, треба викласти від дев’ятисот гривень на добу.

Екскурсію онлайн нам проводить Аліна – адміністраторка одного з готелів Ворохти. Ділиться, усіх гостей селять у різні котеджі. Це нові правила карантину. А їжу приносять кожному окремо.

«Новорічної програми в нас немає. Все таки ми дотримуємось карантинних заходів і за те, щоб люди святкували окремо, кожен у своєму холі, в своєму кругу друзів», - ділиться адміністраторка готелю Аліна Гриньків.

Ціна такого номера – до півтори тисячі. А от за цілий котедж у цьому сезоні просять від трьох тисяч гривень. І більшість місць уже зайняті.

Поділитися: