Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали ще 28 "швидких"

Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали ще 28 "швидких" - фото 1

Криворізька станція екстреної медичної допомоги отримала нові "швидкі". Медикам передали 28 французьких Citroen Jumper. Автівки оснащені всім необхідним для порятунку "важких" пацієнтів.

«Автопарк Криворізької станції екстреної меддопомоги тепер оновлено на 100%. Бригади будуть працювати на сучасних автомобілях. Обладнаних за світовими стандартами. Надійних, витривалих, комфортних», – повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

"Швидкі" виконуватимуть відповідальну місію. На них медики "екстренки" транспортуватимуть хворих. І одразу, не втрачаючи ані хвилини, надаватимуть невідкладну допомогу.

«Вже оновили "швидкі" у Кривому Розі та Нікополі. На черзі – Новомосковськ і Павлоград», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Загалом у 2021 році Криворізька станція екстреної меддопомоги отримала 63 "швидкі".

Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали ще 28 'швидких' - фото 187839

В салоні – кардіомонітор, кисневі балони, електрокардіограф, дефібрилятор, пульсоксиметр. А ще – вакуумні шини, набір шийних комірців, ноші для постраждалих з ураженням хребта. Є спеціальний пристрій – інфузомат. Це "розумний" насос-дозатор. Лікар зможе задавати програму та регулювати швидкість введення препарату пацієнтові. І навіть вводити декілька видів ліків одночасно.

Медики Криворізької станції виїжджають на виклики майже 600 разів на добу.

Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали ще 28 'швидких' - фото 187841
«Екстрена допомога тримається на трьох китах. Професійний транспорт високого рівня, навички медиків та своєчасне прибуття до пацієнтів. Все це ми тепер маємо», – підкреслив в.о. завідувача Криворізької станції екстреної медичної допомоги Артур Кравець.
Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали ще 28 'швидких' - фото 187840

Криворізькій станції екстреної меддопомоги майже 100 років. Вона – одна з найстаріших на Дніпропетровщині. Обслуговує 850 тис. жителів області. Має 8 підстанцій та 10 пунктів базування.

Реклама

Раніше ми писали про те, що в Україні за добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 2 693 осіб.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама