Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали ще 21 «швидку»

Криворізькій станції екстреної меддопомоги передали ще 21 «швидку» - фото 1

Криворізька станція екстреної медичної допомоги отримала ключі ще від 21 машини.

Криворізька станція екстреної медичної допомоги отримала нові «швидкі». Це 21 французький Citroen Jumper, повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

У лютому 2021 року передали Криворізькій станції екстреної меддопомоги 12 нових «швидких». Нині вручили медикам ключі ще від 21 машини. Вони якісні та сучасні. З обладнанням, необхідним для порятунку хворих.

Криворізька станція екстреної меддопомоги  - фото 176880

Криворізька станція екстреної меддопомоги
ДніпроОДА

Зазначимо, що за стандартами, машини повинні оновлюватися кожні 5 років.

«Ми вже почали це робити. Адже нові «швидкі» – це врятовані життя та комфорт у роботі», – додав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Керівник станції Анатолій Бійовський каже: цьогоріч оновили автопарк вже майже на 60%.

«Наша станція – одна з найстаріших у регіоні. Незабаром відзначатимемо 100-річний ювілей. У середньому виїжджаємо на більш ніж 500 викликів щодоби», – говорить він.

Машини надійні, додав він. У кожній – новітнє обладнання для транспортування та порятунку «важких» хворих. Є кардіомонітор та електрокардіограф, дефібрилятор та пульсоксиметр. А ще – кисневі балони, вакуумні шини, шийні комірці.

Новий автомобиль для лікарів - фото 176881

Новий автомобиль для лікарів
ДніпроОДА

Криворізька станція екстреної меддопомоги обслуговує майже 900 тис. людей. Це мешканці Кривого Рогу, Жовтих Вод, Широківського, Софіївського, П’ятихатського, Апостолівського та Криворізького районів.

«Цьогоріч Криворізька станція отримала 33 «швидкі». Впевнений, що завдяки Президенту України, облдержадміністрації та обласній раді зможемо якнайшвидше на 100% оновити рухомий склад», – зазначив народний депутат України Юрій Корявченков.

У складі Криворізької станції – 8 підстанцій. Вони розташовані в усіх районах міста.

Вітають медиків - фото 176878

Вітають медиків
ДніпроОДА

Раніше ми писали про те, що в Україні майже завершено ЗНО.

Реклама

Реклама