Криворізькі спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з плавання

Криворізькі спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з плавання - фото 1

17-18 липня у Мелітополі Запорізької області відбулися всеукраїнські змагання з плавання. Криворізькі спортсмени взяли на турнірі весь комплект нагород: золоті, срібні та бронзові медалі.

З 17 по 18 липня пройшов чемпіонат України з плавання серед клубів. Змагання провели на базі водно-спортивного комплексу у місті Мелітополь. Взяти участь могли жінки та чоловіки у складі команд клубів та окремо в особистому заліку.

До складу однієї команди входили 14 плавців (по сім чоловіків та жінок) і два тренери. Також було шість дисциплін: вільний стиль, на спині, комплексне плавання, комбіноване, брас та вільний стиль у змішаній естафеті.

Реклама

Кривий Ріг на змаганнях представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Згідно з результатами Ніка Шарафутдінова посіла перші місця на дистанціях 100 м та 200 м на спині, а також срібло в естафетах 4х100 м комбінована жіноча та 8х50 м комбінована змішана.

Артем Чоботар виборов срібло на 100 м у комплексному плаванні і в естафетах 8х50 м комбінована змішана та 4х100 м комбінована чоловіча, а бронзу отримав у естафеті 8х50 м вільним стилем змішана. До змагань плавців підготувала тренерка Лілія Біла.

Реклама