Криворізькі школи тепер охоронятиме поліція

08 жовтня, 16:45
Криворізькі школи тепер охоронятиме поліція - фото 1

У тамтешніх освітніх закладах з’явилися 197 тривожних кнопок.

Їх запрограмували у мобільні телефони. Пристрої будуть знаходитися у сторожа на вахті. Терміново викликати правоохоронців зможе будь-хто, кому знадобиться допомога.

«На всіх закладах розклеєні наліпки “Терміновий виклик поліції”. Будь-який громадянин може звернутися до співробітника закладу і виказати свою проблему», — розповів начальник головного пульта централізованого спостереження поліції охорони Артем Коротков.


Послугу термінового виклику поліції запровадили в межах міської програми. Щомісяця на неї виділятимуть 165 тисяч гривень. Загалом у школах Кривого Рогу мають встановити понад триста тривожних кнопок.

«Дуже добре, що вона є мобільною. Вона не прив’язана до місця перебування сторожа. Тобто сторож, який ходить закладом і чергує, перебуває чи на 2 чи на 3 поверсі — кнопка завжди з ним і в будь-якому випадку він може нею скористатися. Не треба бігти в якесь інше приміщення шукати телефон. Тобто кнопка завжди з ним і це є наша безпека», — сказала директорка департаменту освіти та науки Криворізької міської ради Тетяна Кріпак.
Поділитися: