Крадіжок на 4 мільйони гривень: у Дніпрі судитимуть членів злочинної групи

Крадіжок на 4 мільйони гривень: у Дніпрі судитимуть членів злочинної групи - фото 1

На рахунку зловмисників 16 епізодів крадіжок на загальну суму в понад 4 мільйони гривень.

У Дніпрі судитимуть сімох членів організованої групи, які систематично скоювали крадіжки майна місцевих жителів та обладнання одного з дніпровських заводів. Про це пишуть у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Як з’ясувалось у ході слідства, чоловіки, у період з жовтня 2020 по березень 2021 рр., неодноразово проникали до приміщення одного із заводів у місті. Звідти зловмисники таємно викрадали обладнання: станки, кондиціонери, кабелі, агрегати, прилади тощо. Заради легкої наживи крадії також "обчищали" офісні приміщення та будинки дніпрян.

Загалом на рахунку членів злочинного групування близько 16 епізодів скоєння вказаних злочинів на загальну суму в понад 4 млн гривень. З них приблизно 3,7 млн гривень – збитки, спричинені заводу.

Під час обшуків за місцем мешкання чотирьох затриманих слідчі виявили вибухові пристрої та речовини (електродетонатори типу ЕДП, тротилові шашки, гранати та запали), які останні придбали та зберігали без передбаченого законом дозволу. Тому, крім крадіжок, їм інкриміновано незаконне поводження з вибуховими речовинами.

Також у квартирі одного з чоловіків знаходився метамфетамін, розфасований у 16 сліп-пакетах для подальшого збуту.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Днепропетровская областная прокуратура

Реклама