КП "Міськзеленбуд" проводить озеленення міста

18 березня, 10:01
КП "Міськзеленбуд" проводить озеленення міста - фото 1

Вчора на проспекті Миру почали висаджувати клени.

За два дні запланували посадити 57 дерев. Чому обрали саме ці зелені насадження та що думають про це жителі міста — в сюжеті кореспондента 34 телеканалу.

У лунці — 8-річний саджанець клена. Донедавна він ріс під Києвом.
Після посадки до кожної лунки наливають воду. Надалі клени поливатимуть автоматично. А доглядатимуть їх комунальники.

«Догляд за лунками, прополка, формувальні та санітарні обрізки дерев», — перелічує роботи з догляду за рослинами садівниця КП "Міськзеленбуд" Оксана Олефір.


Раніше на алеї проспекту Миру росло 57 кленів. Але за кілька років їх пошкодили містяни. Тому на місці старих працівники "Міськзеленбуду" висадили молоді дерева.

«Коли була реконструкція цього скверу, було висаджено клени. За проєктом висаджено було і за проєктом ми зараз завершуємо цю посадку», — ділиться головний інженер КП "Міськзеленбуду" Іван Білоус.


Містяни кажуть, що хочуть бачити своє місто зеленим і квітучим. Дітей також змалку привчають любити природу. Пояснюють, для чого це необхідно.

«Для того, щоб повітря стало чистішим. Симпатичніше буде на районі. Не так сіро. Усе буде зелененьке», — розповідає місцева жителька Віра Доля.


Загалом до кінця року на вулицях Дніпра з’явиться понад 3 тисячі дерев.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: