Коронавірус на Львівщині: 15 нових пацієнтів щодня

08 серпня, 19:00
Коронавірус на Львівщині: 15 нових пацієнтів щодня - фото 1

15 нових пацієнтів з ковід щодня! Стільки людей опиняються в обласному шпиталі Львівщини, який переорієнтовано для лікування винятково таких хворих. Лікарня заповнена на 90 відсотків, медики працюють на межі можливостей. Що допомагає зберігати здоров'я українцям - дивіться.

Львівщина – лідер за кількістю пацієнтів із підтвердженим діагнозом ковід-19. Щодня тут роблять понад тисячу ПЛР-тестів і виявляють нових хворих.

«Львівщина є достатньо велика область густонаселена, і якщо проводити перерахунки випадків на 100 тисяч населення, то тоді Львівщина хоч і є в лідерах, але вона не є абсолютним лідером», - говорить керівник департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

Львівський обласний госпіталь приймає пацієнтів виключно з коронавірусною хворобою і заповнений майже на 90 відсотків.

«В середньому за останні декілька днів у нас поступає від 10-ти до 15-ти пацієнтів, і в середньому так само виписується 8-10 пацієнтів», - зазначає Максим Прикупенко, головний лікар Львівського обласного госпіталю.

Відділення інтенсивної терапії також майже заповнене. Половину пацієнтів підключили до апаратів штучної вентиляції легень.

«Робота стала набагато важчою, відповідальнішою, і з'явилося набагато більше нового обладнання, з яким ми мусимо працювати і допомагати пацієнтам важким», - говорить лікар-анестезіолог Орест Шутер.

Фонд Ріната Ахметова вже передав у Львівський обласний госпіталь апарат штучної вентиляції легень, здатний допомогти пацієнтам у критичному стані. Тепер передає ще 5!

«Ці апарати штучної вентиляції важливі для госпіталю, а найважливіші для пацієнтів, тому що вони рятують їхні життя. Це є один із найдопоміжніших методів виздоровлення ускладнень від КОВІДу-19 - важкої пневмонії з дихальною недостатністю», - додає Орест Шутер.

Упродовж року на апаратах, наданих Фондом, інтенсивну терапію з підключенням до ШВЛ зможуть отримати понад десять із половиною тисяч пацієнтів.

Із початку карантину допомогу від Фонду Ахметова передали у лікарні сімнадцяти областей України. Захисні костюми, експрес-тести і високотехнологічне устаткування допоможе врятувати життя людей.

«Фонд Ріната Ахметова продовжує системно допомагати державним лікарням. Зараз наш основний фокус - це апарати штучної вентиляції легенів. Всього Фонд закупив і траншами передає до державних лікарень для того, щоб лікуватися могли всі громадяни України, понад 200 суперсучасних апаратів», - говорить член наглядової ради фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко.

Від початку пандемії Львівська область отримала вже 16 одиниць висококласного обладнання від благодійної організації.

Поділитися: