Комунікація з бізнесом і зниження активності: як в Україні пройшов локдаун вихідного дня?

Комунікація з бізнесом і зниження активності: як в Україні пройшов локдаун вихідного дня? - фото 1

Карантин дозволив зменшити на 18,5% активність українців у суботу.

Уряд України зосередився на комунікації з малим бізнесом, щоб виробити механізми компенсації втрат від карантину вихідного дня. Про це на нараді з мерами міст повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«На сьогодні у нас є низка інструментів, які проявили себе навесні. Також ми працюємо над розробкою нових програм. У нас на сьогодні є до семи інструментів, якими ми будемо вже цього тижня підтримувати галузі, які страждають найбільше», — зазначив Шмигаль.

Він також додав, що локдаун дає можливість перерозподілити попит із вихідних на п'ять робочих днів, зменшивши потоки людей і перетин різних соціальних груп. Сам же карантин Уряд збирається вдосконалити.

«Для нас це один із виходів, коли на вихідних люди знаходяться вдома і не створюють великий потік і скупчення. Великі заробітки галузей саме в суботу та неділю як раз є підтвердженням факту, що величезні потоки людей рухаються в галузь харчування і розваг», — додав Прем'єр-міністр.

В Офісі Президента також повідомили, що локдаун у суботу дозволив зменшити активність громадян у великих містах із населенням понад 100 тисяч осіб на 18,5%, а в неділю — на 27%.

«Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що у вихідні фіксують найбільшу кількість нових випадків зараження. Зменшення контактів між людьми — це порятунок життів. Водночас потрібно відновити та вдосконалити всі програми економічної допомоги підприємцям, працівникам, які втратили роботу, одиноким людям», — сказав на селекторній нараді Президент України Володимир Зеленський.


Раніше ми писали, що в Україну завозять препарат від коронавірусної інфекції. "Ремдесівір" розподіляють регіонами відповідно до кількості хворих.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама