Комплектування ВСУ: в Україні резервістів без мобілізації призвуть до військових частин

21 квітня, 13:33
Комплектування ВСУ: в Україні резервістів без мобілізації призвуть до військових частин - фото 1

В особливий період до армії призвуть українців, які раніше уклали контракт про проходження служби у військовому резерві, або зарахованих до військового оперативного резерву.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який укомплектовує Збройні Сили України та інші військові формування резервістами. Призвати на військову службу держава тепер зможе без мобілізації в основний період. Про це повідомили у пресслужбі Президента України.

«Документ дозволить оперативно доукомплектувати резервістами військові частини всіх сил оборони держави, чим суттєво підвищити їх боєздатність під час стрімко наростаючої військової агресії, а також швидко збільшити бойовий потенціал сил оборони та своєчасно реагувати на раптові загрози національній безпеці», — підкреслили у пресслужбі Президента України.

Крім того, в особливий період до армію призвуть українців, які раніше уклали контракт про проходження служби у військовому резерві, або зарахованих до військового оперативного резерву.

Саме ж рішення про мобілізацію буде приймати Верховний Головнокомандувач ЗСУ за поданням Головнокомандувача ЗСУ.

«На громадян, яких призиватимуть із числа резервістів в особливий період, поширюватимуться ті самі трудові, соціально-правові та освітні гарантії, які передбачені для мобілізованих осіб. Зокрема, закріплюються гарантії у сприянні працевлаштуванню для молодих людей протягом шести місяців після припинення такої служби», — додали у пресслужбі президента.

Раніше ми писали, що Володимир Зеленський записав звернення і запропонував Путіну зустрітися на Донбасі.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: