Компанія "Інтерпайп" підготувала активності для жителів Дніпропетровщини

21 липня, 21:02
Актуально
Святкування Дня металурга в Дніпрі - фото 1
Святкування Дня металурга в Дніпрі

День металурга минулими вихідними святкувала вся Україна. У Дніпрі та Нікополі компанія "Інтерпайп" підготувала для містян активності.

Не обійшлось і без подарунків. Зокрема, у Нікополі до професійного свята відкрили ще одну частину набережної після реконструкції. Її поетапним оновленням "Інтерпайп" займається вже 5 років.

«Дякую тим людям, які заново це все відновили. Це дуже красиво, дуже красиво придумали. Ці ялинки, насипні клумби. Якби це люди зберігали в первозданному вигляді, можна було б розширятися далі», — розповіла жителька Нікополя Олена.

Окрім зелених зон, на нікопольській дамбі з'явилися сталеві арт-об'єкти: зменшена копія лондонського Біг-Бену, Ейфелевої вежі та чималий глобус.

Увечері на нікопольчан чекало піротехнічно-лазерне шоу. Відбувалося воно просто на воді на сімдесятип’ятиметровій баржі.

А ось на Фестивальному причалі у Дніпрі всі охочі могли познайомитися зі статридцятирічною історією металургії Дніпра. Інтерактивну виставку, присвячену заводу Інтерпайп НТЗ, показували на 20-метровому екрані.

«Я моніторю історію міста. Я тут побачив декілька нових знімків, які стали для мене новинкою, відкриттям», — розповідає житель Дніпра Данило.

Після знайомства із промисловим Дніпром жителі міста могли зробити креативне фото чи взяти участь у розіграшах. А на завершення вечора — подивитися лазерно-проекційне шоу.

«Я таке бачу вперше. Дуже цікаво, щось новеньке», — поділилася жителька Дніпра Тамара.

Реклама

Реклама