Компанія “Інтерпайп” передала лікарні № 16 обладнання для хворих на COVID-19

Компанія “Інтерпайп” передала лікарні № 16 обладнання для хворих на COVID-19 - фото 1

Медики кажуть: наразі чи не єдині ефективні ліки для важких COVID-пацієнтів – це кисневі концентратори.

«Що таке людина, яка не може дихати, не може отримувати кисень - страшнішого немає нічого, це страшні страждання. Люди страждають, не встигають отримувати необхідний для них кисень. І в цих ситуаціях допомагає врятувати людей використання кисневих концентраторів», – сказав завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії дніпровської лікарні № 16 Олександр Назаренко.


У лікарню доставили обладнання на 10 спеціальних місць для хворих на коронавірус. До кожного набору, окрім потужного кисневого концентратора, входить пульсоксиметр для вимірювання рівня кисню у крові пацієнта та функціональне ліжко. А реанімаційний комплект забезпечений ще й кардіомонітором.

«Вчасно вони поставлені, тому що ми знаходимося на початку піку підйому захворювання на коронавірус. Тому що спостерігаємо, що захворювання йдуть і люди надходять важкі», - каже генеральний директор лікарні № 16 Олег Хасілєв.


Компанія “Інтерпайп” вже розподілила 70 з вісімдесяти таких комплектів. Медобладнання отримали опорні лікарні Дніпра, Новомосковська та Нікополя.

«Сьогодні ми завершили поставку таких комплектів обладнання в основні опорні лікарні Дніпра, які зараз спеціалізовані для надання медичної допомоги хворим з важкими формами пневмонії і коронавірусної інфекції», - резюмувала головна лікарка поліклініки «Інтерпайп» Тетяна Каптєлова.


На облаштування спеціальних місць компанія витратила понад 3 мільйони гривень.

Реклама

Реклама