Компанія "Інтерпайп" передала Дніпровській лікарні № 8 20 кисневих балонів

27 квітня, 21:28
Актуально
Компанія "Інтерпайп" передала Дніпровській лікарні № 8 20 кисневих балонів - фото 1

Пацієнтам із Covid-19, що лікуються у стаціонарах, вкрай необхідна киснева підтримка.

«Під’єднується або апарат, або ротаметр. Вмикається маска високого кисню. Регулюється або апаратом, або ротаметром. Кисень подається від 2 мілілітрів до 50–60», — медсестра 8-ї лікарні Дніпра показує, як подається кисень до палати, а потім до пацієнта.

Особливо зараз — при поширенні нових агресивних штамів вірусу. Аби забезпечити хворих, компанія "Інтерпайп" передала до закладу 20 балонів.

«Для компанії "Інтерпайп" для надання благодійної допомоги лікувальним установам пріоритетом залишається забезпечення киснем. Щоб спеціалізована допомога хворим була надана на найвищому рівні. За період пандемії компанія "Інтерпайп" поставила до лікарень міста й області 10 апаратів ШВЛ, понад 150 кисневих концентраторів, 50 кисневих балонів», — говорить головна лікарка поліклініки "Інтерпайп" Тетяна Каптєлова.

У 2020 році 8-му лікарню відремонтували як резервний заклад для ковідних хворих. З ростом захворюваності базу почали поступово укріпляти необхідним обладнанням. У разі збільшення кількості пацієнтів і відкриття відділення — лікарня готова їх прийняти і забезпечити киснем.

«20 балонів нам допоможуть забезпечити ще 30 ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою. На сьогодні дуже багато пацієнтів з високою захворюваністю коронавірусної хвороби, і, я думаю, ці балони допоможуть нашим пацієнтам забезпечити життєво важливі функції ,і пацієнти прийдуть у норму і будуть здоровими», — говорить медична директорка лікарні № 8 Тетяна Ігнатенко.

Загалом від початку пандемії компанія "Інтерпайп" разом із фондами Олени та Віктора Пінчуків на боротьбу з коронавірусом спрямували понад 10 млн доларів. На Дніпропетровщині допомогу отримали 25 медзакладів.

Поділитися: