Компанія Facebook заплатить користувачам Instagram до 120 доларів за видалення сторінки

16.09.2020, 10:57
Компанія Facebook заплатить користувачам Instagram до 120 доларів за видалення сторінки - фото 1

На такі заходи Facebook пішов заради експерименту, який буде проводитися під час передвиборчої гонки в США.

Компанія Facebook платитиме користувачами за деактивацію своїх сторінок під час президентських виборів у США. Заробити учасники можуть до 120 доларів. Про це пише New York Post.

Так, за припинення ведення сторінок в Instagram і Facebook працівники Кремнієвої долини будуть платити учасникам до 120 доларів (3,4 тисячі гривень). Відмовитися від "соціального життя" користувачам пропонують на шість тижнів у період передвиборчої гонки в США. Обумовлено це бажанням соціологів визначити вплив платформи на вибори.

У Facebook говорять, що в експерименті візьмуть участь від 200 до 400 тисяч осіб. Подати свою кандидатуру на конкурс зможуть лише повнолітні громадяни США.

«Репрезентативні наукові зразки людей у США будуть відібрані і запрошені для участі в дослідженні. Деякі потенційні учасники побачать оголошення в Facebook або Instagram, що пропонує їм взяти участь у дослідженні», — повідомляють у пресслужбі компанії.

Власне, проводити дослідження будуть 17 незалежних експертів, що спеціалізуються на демократії, виборах і соціальних мережах. Результат експерименту Facebook планує оголосити до середини наступного року.

Раніше ми писали, що Facebook оголосив "війну" анархістським рухам: їх акаунти і сторінки будуть блокувати. Обумовлено це боротьбою з расизмом і поліцейської жорстокістю.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: