Компанія Facebook через блокування TikTok хоче купити додаток із синхронізацією губ

Компанія Facebook через блокування TikTok хоче купити додаток із синхронізацією губ - фото 1

Пов'язано це з санкціями щодо пекінської компанії на території США.

Компанії Facebook і Snap зацікавлені в покупці додатку Dubsmash, що віддалено нагадує функціонал TikTok`a. Пов'язано це з загрозою блокування TikTok в США. Про це повідомляє видання Business Insider.

Так, Dubsmash - додаток, в якому користувачі можуть синхронізувати свої та віртуальні губи, після чого створити саунд-дизайн: наприклад, накласти зверху фрагмент з фільму, шоу або музики. На ринку програма з'явилася у 2014 році, проте особливого успіху добитися не змогла.

Інтерес Facebook і Snap до додатка обгрунтований блокуванням TikTok`a на території США. За інформацією Business Insider, переговори "відбулися в останні тижні, на даний момент розмови на цю тему більше не ведуться". Тим часом, у Facebook відмовилися коментувати "чутки" і лише сказали, що компанія вела переговори про придбання додатку.

"Dubsmash і інші платформи обміну відео недавно спостерігали зростання завантажень і числа користувачів, оскільки 100 мільйонів щомісячних користувачів TikTok в США готуються до майбутнього без вірусного додатки. Зараз TikTok стикається з виконанням наказу Дональда Трампа, який забороняє "будь-які транзакції" з середини вересня з додатком і його китайської материнською компанією ByteDance", - зазначили у виданні.

Раніше ми писали, що в наступному році Apple випустять бюджетний iPhone 12 без покриття 5G. Імовірно, коштувати він буде близько 22 тисяч гривень.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама