Компанія "Elite Select" представила свої насіння на виставці "Агропром 2020"

Компанія "Elite Select" представила свої насіння на виставці "Агропром 2020" - фото 1

Що посієш те й пожнеш. Сіяти тільки якісне закликає компанія "Elite Select".

За 15 років роботи на ринку налагодили не тільки селекційні й виробничі лінії, а й співпрацю з кращими міжнародними партнерами. Сьогодні компанія пропонує аграріям Дніпропетровщини та всієї України якісне насіння гібрида соняшнику і кукурудзи. Вони некапризні до погодних умов і дозволяють отримувати високі врожаї.

«Наше насіння вирощується в стресових умовах і на генетичному рівні воно вже стійке до таких стресових умов, як посуха, високі температури, період цвітіння», — говорить представник насіннєвої компанії "Elite Select" Борис Гончарук.

Гібриди від виробника "Elite Select" при стабільних опадах дають понад 3 тонни врожаю. У разі стресу — від 2 до 3 тонн. У цьому переконалися і клієнти компанії. Серед них є як одноосібні фермери, так і масштабні господарства з усіх куточків України.

«Давали насіння на пробу, порівнювали такі гібриди з іншими. Вони звикли, і таким методом ми завоювали своє місце на ринку», — продовжує Борис Гончарук.

Ознайомитися з продукцією насіннєвої компанії "Elite Select" можна на Національній виставці "Агропром" до 28 лютого.

Аріна Асилгараєва

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.