Компанія ДТЕК бере курс на екологічно чисту "зелену" енергію

Компанія ДТЕК бере курс на екологічно чисту "зелену" енергію - фото 1

Компанія ставатиме не тільки екологічнішою, а й більш технологічною, ефективною та клієнтоорієнтованою.

Курс на екологічно чисту "зелену" енергію. Компанія ДТЕК бере курс на декарбонізацію, — зафіксували у стратегії до 2030 року.

Компанія ставатиме не тільки екологічнішою, а й більш технологічною, ефективною та клієнтоорієнтованою. За 15 років існування ДТЕК інвестував в енергетику та сталий розвиток майже 12 мільярдів доларів. У найближче десятиліття крім розвитку відновлюваної енергетики ДТЕК планує більше видобувати українського газу та розбудовувати електромережі, розвивати енергоефективні рішення та інновації для клієнтів. Нова стратегія відповідає міжнародним принципам екологічності, соціальності та управління.

«Світ вступає в етап енергетичного переходу до широкого використання відновлюваних джерел енергії та витіснення копалин видів палива. Це реальність. Це вимога сучасного суспільства. І така глобальна трансформація не може не торкнутися тих компаній, які бачать своє майбутнє, будують своє майбутнє. Майбутнє не тільки своєї компанії, але й суспільства, в якому вони працюють», — повідомляє Максим Тимченко, генеральний директор ДТЕК.

 

Реклама