Компанія «Данон» запустила потужне виробництво дитячого молочного харчування «Тьома» в Україні

Компанія «Данон» запустила потужне виробництво дитячого молочного харчування «Тьома» в Україні - фото 1

16 лютого 2016 року відбулось урочисте відкриття

16 лютого 2016 року відбулось урочисте відкриття нового спеціалізованого виробництва дитячої молочної продукції «Тьома». Виробництво автономно функціонує на території Кременчуцького міськмолокозаводу, де зосереджено 55% потужності виробництва компанії групи «Данон» в Україні.

«Завдяки інвестиціям в 200 000 000 гривень, ми запустили найсучасніше виробництво дитячої молочної продукції в Україні. Потужності виробництва дозволяють випускати близько 700 тон готовго продукту на місяць, а це понад 5 млн. упакувань молочної продукції для дітей раннього віку. Використання найкращої української сировини, сучасного обладнання та досвіду міжнародної команди технологів та нутріціоністів дозволяє нам виробляти продукт, що відповідає найвищим міжнародним стандартам «Данон» для дитячого харчування тут, в Кременчуці.» — Тарас Пилипець, Індустріальний директор «Данон» в Україні.

Виробництво добре знаного українським споживачам продукту «Тьома» побудовано з дотриманням вимог не лише українського законодавства, а й високих міжнародних санітарних та технічних норм групи «Данон». Сировина та упаковка пройшли тестування в європейській лабораторії «Eurofins», що вважається однією з провідних світових лабораторій.

Відкриття нового виробництва відвідав пан Ніколя Перен, Радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні: «В руслі економічного співробітництва наша роль – сприяти інтересам французького бізнесу в Україні. І цей захід ми відвідуємо з особливою гордістю, адже це важлива подія для компанії французької групи «Данон» — лідера молокопереробної сфери. Вважаємо, що для України, це інвестиція в майбутнє галузі.»

На виробництві встановлено обладнання від провідних світових виробників: «Tetra Pak» (Швеція) та «Arcil» (Франція). Воно скомпоновано у закритий тип виробництва, що відповідає міжнародним стандартам «Данон».

Для виготовлення продукції використовується молоко екстра класу, з українських ферм, що мають відповідну сертифікацію. Завдяки сучасним технологіям, фруктові суміші не містять алергени, та при цьому максимально збережена натуральна користь фруктів та ягід.

Завдяки продуктам та обладнанню найвищої якості, компанія групи «Данон» виробляє здоровий та якісний український продукт для дітей, який протягом всього терміну зберігання утримує свої корисні властивості, а за своїми смаками задовольнить кожного маленького гурмана.

Реклама