Команда політичної партії "Пропозиція" зустрілася з жителями Синельникового

15.10.2020, 19:09
Передвиборча агітація
Команда політичної партії "Пропозиція" зустрілася з жителями Синельникового - фото 1

Гарний день, насичений новими знайомствами, провела команда "Пропозиції" у Синельниковому. Познайомилася з громадою і представила своїх кандидатів. Серед них — і місцева активістка Ольга Ігнатьєва. Вона кандидатка до Синельниківської міськради від "Пропозиції".

Жінка каже: у них багато людей з активною громадянською позицією. Їм болить доля міста, і вони готові боротися за його майбуття.

«У нас дуже багато людей, які хочуть жити добре. Просто цих людей ніхто не чув. А "Пропозиція" нас почула. Нас збирають і слухають. І ми з партією "Пропозиція" досягнемо того, що потрібно нам. Не комусь, а саме нам», — ділиться Ольга Ігнатьєва, кандидатка в депутати Синельниківської міської ради від партії "Пропозиція".

У команді "Пропозиції" — і добре знайомий місцевим Сергій Турченюк. Він балотується на посаду міського голови Синельникового. Кандидат говорить: давно спостерігає за лідерами політсили. Це люди слова і справи. Вирішив долучитися до команди і використати свій досвід та знання на благо міста.

«Децентралізація починає згортатися. Для мене це дуже тривожно. Тому що за рахунок чого житимуть місцеві громади, за рахунок чого утримувати всю інфраструктуру в місті? Партія "Пропозиція" у своїй програмі ставить головною задачею збереження податків у місцевих бюджетах, наповнення їх», — повідомляє Сергій Турченюк, кандидат на посаду міського голови Синельникового.

Лідер обласної команди "Пропозиція" — Валентин Резніченко. За майже 4 роки на посаді голови Дніпропетровської ОДА він із командою втілили сотні інфраструктурних проєктів. У Синельниковому команда Резніченка реконструювала 7-му школу, збудувала поблизу неї сучасний стадіон і відремонтувала кілька десятків доріг. Але команда пішла, і реалізація інших задумів зупинилася. У "Пропозиції" кажуть: хочуть завершити розпочаті справи.

«Ми всі працювали п’ять років за чітким планом. Ми ж вам не казали, що буде зараз місто-сад. Ні. Але ми говорили: цього року буде це, цього року — таке. Цього року — такі дороги. Ми багато чого реалізували у цій області. Багато зробили і багато не закінчили. І навіть у вас багато об’єктів, які розпочали, які ми розпочинали, і коли ми пішли, все це стало. Я йду для того, щоб це продовжити», — розповідає Валентин Резніченко, лідер обласної команди партії "Пропозиція".

Реклама