Коли я буду мером, я зроблю медицину пріоритетом, — Загід Краснов

15 жовтня, 20:46
Передвиборна агітація
Коли я буду мером, я зроблю медицину пріоритетом, — Загід Краснов - фото 1

Медична реформа — лише на словах, на ділі — відсутність належного фінансування, гідних умов для пацієнтів і лікарів. Занедбані палати, обшарпані коридори та вкрай застаріле медичне обладнання.

І так у більшості лікарень Дніпра, — скаржаться містяни. Потрапити до стаціонару, — кажуть, — ворогу не побажаєш.

«Ми лікувалися вдома. Тому що те, що відбувається в лікарні: ну, стан палат – похмуро, темно і неприємно», — ділиться жителька Дніпра Анна.
«Обшарпане все, старе, стара апаратура», — розповідає жителька Дніпра Олександра.
«Мені потрібно було зробити одну процедуру, мене відправили зовсім в інше місце, тому що у них не було обладнання.
Вони потребують нормального ремонту, а не так, що щось пофарбували, сколотили 2 ДСП і зробили лавку. Це теж не ремонт», — ділиться жителька Дніпра Юлія.
«Нічого не поліпшується. І лікарям від цього не легше працювати. Вкладати потрібно в лікарів, у медицину потрібно вкладати, а не в дороги і фасади», — пояснює жителька Дніпра Лариса.

Вкладати кошти у медицину і лікарів — пріоритетна задача, — каже Загід Краснов. Із власного фонду політик допомагає медзакладам Дніпра. Ремонти палат, закупівля та встановлення надсучасного обладнання. Зокрема апаратів ШВЛ останнього покоління для міських лікарень. На реконструкцію медзакладів Дніпра до вересня поточного року Загід Краснов витратив уже понад 14 із половиною мільйонів гривень.

«Медицина має бути пріоритетом для міської влади. Немає нічого більш цінного, ніж здоров'я людей. Справжня медична реформа — це капітальні ремонти лікарень, закупівля сучасного медичного обладнання і впровадження передових технологій лікування. Треба захистити лікарів і створити комфорт для жителів Дніпра у лікарнях. "Громадська сила" навесні та влітку масово робила ремонти у лікарня та оснащувала їх сучасним обладнанням. А також у цей час купувала апарати ШВЛ», — повідомляє Загід Краснов, кандидат на посаду мера Дніпра, лідер "Громадської сили".

Та відродити медицину у Дніпрі можливо лише вольовими рішеннями влади та ресурсами міського бюджету. Загід Краснов іде у мери. Запевняє: забезпечити якісне лікування жителям Дніпра і гідні умови роботи медикам міста — одна з його головних задач на посаді очільника Дніпра.

Поділитися: