Коли в Україну поставлять вакцину від коронавірусної інфекції?

18 листопада, 12:13
Коли в Україну поставлять вакцину від коронавірусної інфекції? - фото 1

Вакцину в нашу країну можуть поставити компанії Pfizer і Moderna, які добре зарекомендували себе в боротьбі з коронавірусом.

Уряд України та Міністерство охорони здоров'я працюють над закупівлею вакцини від коронавірусної інфекції. Попередньо, вісім млн доз поставлять у нашу країну в другому кварталі 2021 року. Про це на сесії Верховної Радий заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд і Міністерство охорони здоров'я активно працюють над закупівлею вакцини. Очікуємо, що приблизно вісім мільйонів доз Україна може отримати вже у другому кварталі наступного року», — зазначив чиновник.

Водночас політики ведуть переговори з американськими компаніями Pfizer і Moderna про закупівлю додаткових партій вакцини. До слова, розробки саме цих компаній у боротьбі з Covid-19 проявили себе найкраще — вони на 95% знижують імовірність захворіти на коронавірусну інфекцію.

Зазначимо, нещодавно заступниця міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова заявила, що в Україні закуповують противірусний препарат "Ремдесівір", який нібито допомагає боротися з коронавірусом. Засіб розподілять між регіонами відповідно до кількості госпіталізованих пацієнтів.

Препарат добре себе зарекомендував, оскільки медики використовували його для лікування пацієнтів із позитивним результатом Covid-19. Однак у квітні 2020 року, за даними видання Financial Times, "Ремдесівір" попередньо провалив клінічні випробування.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: