Коли у Кривому Розі оберуть нового мера?

Коли у Кривому Розі оберуть нового мера? - фото 1

Позачергові вибори мера хочуть провести наступного року.

В. о. міського голови Юрій Вілкул спрямував до Верховної Ради звернення про призначення позачергових виборів мера Кривого Рогу. Про це повідомляє Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.

Позачергові вибори повинні відбутися у зв'язку із трагічною загибеллю мера Костянтина Павлова. Вибори міського голови Кривого Рогу Верховна Рада може призначити вже у березні 2022 року.

«Відповідно до частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" звертаюся до Верховної Ради України із проханням про призначення позачергових виборів Криворізького міського голови Криворізького району Дніпропетровської області у зв'язку зі смертю Криворізького міського голови Павлова Костянтина Юрійовича», — йдеться у зверненні Юрія Вілкула.
Клопотання - фото 188698

Клопотання
Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Клопотання - фото 188699

Клопотання
Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Клопотання - фото 188697

Клопотання
Фото: Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Реклама

Раніше ми писали про те, що користувачі Facebook будуть нести відповідальність за чужі коментарі на своїй сторінці.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама