Коли у Дніпрі відкриють ковзанку?

Коли у Дніпрі відкриють ковзанку? - фото 1

У Дніпрі перенесли відкриття ковзанки.

Спочатку відкрити ковзанку планували 3 грудня. Але через те, що в місті тепла погода поверхня ковзанки так і не встигла заледеніти. У зв'язку з цим відкриття було перенесено на неділю 5 грудня.

Нагадаємо, що "за" ковзанку у центрі міста проголосували депутати під час 11-ї чергової сесії міськради.

Відомо, що проєкт реалізує відома кондитерська компанія. Повідомляється, що приватна компанія покриє всі витрати на встановлення та підтримку ковзанки. Буде можливість кататися на власних ковзанах, або взяти в оренду у пункті, який буде знаходитися поруч з ковзанкою. Зокрема передбачені пільгові години катання.

Нагадуємо, що 29 вересня, на сайті Дніпропетровської міської ради, був опублікований проєкт рішення про облаштування ковзанки на центральній площі. У проєкті зазначалися дати роботи ковзанки та умови для її встановлення.

Крім того, для роботи ковзанки міські служби повинні встановити п’ять біотуалетів, два контейнери для сміття та організувати прибирання території. Відомо, що ковзанка буде працювати до 30 березня 2022 року.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі завершують будівництво першої об’їзної дороги міста.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама