Коли послаблять карантин на підконтрольних частинах Донецької та Луганської областей?

26 травня, 16:49
Коли послаблять карантин на підконтрольних частинах Донецької та Луганської областей? - фото 1

Відповів на це запитання заступник міністра охорони здоров'я та Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Ось що він сказав з цього приводу:

— Буквально вчора (24 травня, — прим. ред.), незважаючи на те, що вихідний, були такі жаркі дискусії з керівниками областей. Стосовно того, як нам правильно все зробити, щоб вони змогли наздогнати за тестуванням області і розпочати пом’якшувальні заходи. Я думаю, що 2-3 дні і ці області вийдуть на показники тестувань, які прописані в постанові уряду. І там також можна буде дозволити пом’якшувати заходи.


Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко відповів на запитання "чи впливає жорсткість карантину на рівень захворюваності коронавірусом?". Зробив це заступник міністра охорони здоров'я та Головний державний санітарний лікар під час марафону "Україна на зв'язку: вихід із карантину".

Також він висловився щодо рівня тестування на коронавірус в Україні.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: