Коли планувати весілля у 2020 і що думають астрологи?

Коли планувати весілля у 2020 і що думають астрологи? - фото 1

Вдала комбінація цифр, фаза місяця або популярне свято. Саме на це звертають увагу деякі молодята. За прикметами, одружитися в високосний рік означає приректи свій шлюб на розпад. І нумерологи та психологи не згодні.

Чи стане 2020 вдалим для заручин і як вибрати ідеальний день для розпису дізнавалася журналістка 34 каналу.

Яніна і Олександр познайомилися 8 років тому. Згодом дружні стосунки переросли в любов. Кажуть, коли планували дату весілля на різні забобони не звертали уваги. Адже головне в цій справі - щирі почуття.

"Ми скептично ставимося до прикмет. Ми на це навіть не дивилися. Який рік: високосний, а не високосний-нам в принципі все одно. Взаімопонімаемих, любов-це найголовніше", - говорять Яніна і Олександр.

Однак в РАГСі кажуть, все більше пар довіряють прикметами при виборі дати весілля. Найменша кількість заручин в травні. Мовляв, це місяць сумнівів у виборі. Деякі звертають увагу на гарне поєднання цифр, такі як 20.02.2020 або 11.11.2020.

"Хтось вважає, що за прикметами, в лютому створено шлюб він буде носити щастя і любов. Хтось вибирає місцезнаходження луни. Взимку найбільше реєстрацій зазвичай на день закоханий, цю дату дуже люблять наші молодята", - доповідає начальниця Чечелівське РАГСу Любов Ляпченко

Нумерологи кажуть 2020 вдалий для шлюбу. Адже двійка - відповідає за довіру і партнерство. Зате психологи впевнені, планування весілля за зірками або цифрами - самонавіювання. Це може привести до негативних наслідків.

"Коли я вірю в пророцтво або в те, що мені потрібно підкорятися якимось правилам, я сама себе позбавляючи вільного вибору, це по-перше, а по-друге, у мене підвищується тривожність. Якщо у мене є передчуття, що це передбачення не можна порушувати або якщо я буду порушувати, то буду покарана, то скоріше за все так і станеться", - говорить психолог Світлана Циганова.

Юлія Черкаська

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама