Стало відомо коли оприлюднять результати ЗНО у Дніпропетровській області

Стало відомо коли оприлюднять результати ЗНО у Дніпропетровській області - фото 1

У ньому візьмуть участь 30 930 осіб, із них 17 008 — це випускники закладів загальної середньої освіти поточного року.

Визначено 23 25 аудиторій у 155 пунктах тестування (144 пункти, де здобувачі освіти складають зовнішнє незалежне оцінювання, та 11 пунктів перевірки робіт). Тестування з математики будуть здавати 17 858 людей у 80 пунктах. ЗНО з української мови і літератури здаватимуть 30 919 людей у 130 пунктах.
На фізику зареєструвалось 2 648 людей. На іспанську, німецьку та французьку мови підуть 168 людей. Англійську мову будуть складати 9 654 людини.

На тестування з історії України заявки подали 21 653 людини. Біологію будуть здавати 8 968 людей. Географію здаватимуть 10 530 людей, а хімію — 1 287. Учасники тестувань отримають свої результати до кінця липня. З математики та фізики — до 17-го числа. З української мови і літератури, історії України, іноземних мов та біології — до 25-го. І з хімії та географії — до 29 липня.
Початок додаткової сесії Зовнішнього незалежного оцінювання запланований на 23 липня, триватиме вона до 11 серпня. Про її результати буде оголошено до 14 серпня.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Денис Шмигаль спростував чутки про можливе скасування ЗНО. Він заявив, що плановий процес зовнішнього незалежного оцінювання цього року стартує 25 червня і поки немає підстав для його скасування або перенесення.

Також вчені й винахідники з нашої області можуть отримати премії від Кабміну. Розмір кожної премії за реалізований інноваційний проєкт — 200 тисяч гривень.

А ще ми повідомляли про те, як буде проходити ЗНО на Дніпропетровщині. Про це розповіла начальниця управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти облдержадміністрації Валентина Середня.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама