Коли депутати міськради Дніпра ухвалять бюджет?

Коли депутати міськради Дніпра ухвалять бюджет? - фото 1

24 листопада стала відома дата ухвалення міського бюджету на 2022 рік.

24 листопада, під час дванадцятої чергової сесії міської ради Дніпра, анонсували дату слухання щодо ухвалення бюджету на наступний рік.

За словами секретаря Дніпровської міськради Олександра Санжари, обговорення бюджету відбудеться 8 грудня.
Також секретар зазначив, що 22 грудня проведуть останню цього року сесію. Депутатський корпус має закрити усі питання та підбити підсумки року.

Нагадаємо, раніше ми писали, що реконструкція Набережної Перемоги призупиняється на невизначений термін. Через страйки місцевих жителів на Перемозі призупинили реконструкцію набережної. За проєктом, реконструкція мала бути на проміжку від кільця до "Перемоги-6". Однак тепер замість цієї ділянки відремонтують набережну на житловому масиві "Кам'янський" (колишній Фрунзенський).

Також ми повідомляли, що у Дніпрі можуть звузити пішохідну зону на Слобожанському проспекті. У зв'язку з виконанням робіт з прокладання кабельних ліній на Слобожанському проспекті можуть перекрити 2 пішохідні тротуари. Відповідний проєкт було опубліковано на офіційному сайті Дніпровської міської ради.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Дніпровська міська рада

Реклама