Книжковий фестиваль "Book Space" цього року пройде онлайн

23.06.2020, 16:30
Книжковий фестиваль "Book Space" цього року пройде онлайн - фото 1

У програмі – лекції, дискусії, огляди новинок, розмови з видавцями та авторами.

Початок о 12:00 4 липня. Більшість подій орієнтовані на дорослу аудиторію, але будуть і ті, що створені для дітей та батьків. Під час ефіру аудиторія зможе ставити запитання у коментарях до трансляції на Youtube та Facebook.
Також проводитиметься постійний огляд онлайн-марафону на офіційній сторінці фестивалю в Instagram. Фокусна тема нинішнього "Book Space" — "Майбутнє: (анти)утопії". Вона якнайкраще підходить для ілюстрації всього, що сталося у пандемію, а також для опису тих наслідків, які ще попереду.

Тож під час онлайн-марафону у дискусіях будуть підніматися такі теми, як “Поняття утопій та антиутопій”, “Стереотипи в медицині, пов’язані з пандемією”, “Криза влади та чоловічий світ під час викликів”, “Світова бідність і чи можливо її здолати”, “Майбутнє мистецької сфери після кризи”, “оОнлайн-школа: враження та можливості”, “Батьківське вигорання”, “Реформи у культурній сфері”, “Як створювати меми: воркшоп від «Телебачення Торонто»”, “Карантин — не завада відкрити видавництво або започаткувати ініціативу”, “Підлітки, ґаджети та технічне майбутнє” тощо. Повна програма онлайн-марафону буде розміщена на офіційній веб-сторінці фестивалю. Новини та деталі можна буде знайти на Facebook та Instagram сторінках заходу.

Нагадаємо, раніше Дніпропетровська обласна бібліотека отримала нові ПК і планшетний сканер. На придбання сучасної техніки з обласного бюджету виділили 150 тисяч гривень.

Також ми повідомляли про те, що в Україні з 2 липня планують відкрити кінотеатри. Спочатку запуск був запланований на 10 червня.

А ще у Дніпрі вперше після початку карантину презентують дві вистави. Коронавірус уніс свої корективи в їх репетиції.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: