Кінопрем'єри: що покажуть у кінотеатрах Дніпра?

Кінопрем'єри: що покажуть у кінотеатрах Дніпра? - фото 1

Щочетверга починають транслювати кіноновинки. І сайт 34 телеканалу створив добірку фільмів, які покажуть уже сьогодні.

Також 34.ua нагадує, що Україна знаходиться у "жовтій" зоні епідемічної небезпеки. І в зв'язку з цим заповненність залів у кінотеатрах має бути не більш ніж на 2/3 місць або 50% місць у кожному окремому залі. Більш докладно дізнатися про те, що змінилося при переході в "жовту" зону, можна тут, а нижче — ознайомитися з картинами, які вже сьогодні почнуть транслювати e кіно.

"007: Не час помирати"
Жанр: бойовик, пригоди, трилер

Джеймс Бонд залишив оперативну службу. Але його мирне життя виявляється недовгим, коли до нього звертається по допомогу старий друг із ЦРУ Фелікс Лайтер, що виводить Бонда на слід загадкового лиходія, озброєного небезпечною новою технологією.

 

"Режим Героя"
Жанр: комедія

У юного генія програмування є тільки 30 днів, щоб створити круту комп'ютерну відеогру, яка врятує бізнес його родини від банкрутства.

 

"Літл Грім"
Жанр: вестерн, мультфильм, пригоди, сімейний

"Літл Грім" — невловимий мустанг. Ніхто і ніколи не зміг навіть наблизитися до нього. Спіймати жеребця — мрія Якара і його подруги Райдуги. Наділений даром розмовляти з тваринами, які трапляються на шляху, Якара вирушає в подорож, повну гумору і пригод.

 

"Побачення в Нью-Йорку"
Жанр: комедія

Двоє молодих жителів Нью-Йорку — Майло і Венді — завжди віддавали перевагу онлайн-побаченням. Але постійні невдачі змусили їх укласти пакт про те, щоб стати "друзями з привілеями". А також і "проапгрейдити" звички один одного у стосунках. Звичайно, їх спільні знайомі спочатку вважають цю ідею вбивством для дружби, але, можливо, Майло і Венді стануть тією самою парою, у якої все вийде?

 

"В'язні Країни привидів"
Жанр: бойовик, фантастика

Досвідченому злочинцю дали 5 днів на порятунок викраденої дочки високопоставленого чиновника. Якщо він не впорається, спрацює вибухівка на його костюмі.


"Титан"
Жанр: драма, трилер, фантастика

Після автоаварії, в яку Алекса потрапила в дитинстві, в голові у неї титанова пластина. 15 років по тому дівчина працює стриптизеркою, а коли вагітніє абсолютно неймовірним чином, це провокує у неї сплеск неконтрольованої агресії.

 

"Остання з нас"
Жанр: жахи, фентезі

Доглядачка знаходить на території реліктового лісу чоловіка з сином, які ведуть дикий спосіб життя. У них своя релігія і містичні стосунки з природою. Після того, як на їх житло нападає незрозуміла істота, дівчина дізнається, що в лісі живе щось дуже давнє і могутнє.

 

"Війна Фараона"
Жанр: бойовик, пригоди, трилер

Ватажок найманців на прізвисько Фараон збирає старих бойових товаришів, щоб звільнити свого сина, який потрапив у полон до банди головорізів.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Лондоні відбулася прем’єра фільму про Бонда.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама