Керівники обласної поліції взяли участь у нараді з протидії COVID-19

26 березня, 16:31
Керівники обласної поліції взяли участь у нараді з протидії COVID-19 - фото 1

Вона була проведена за участі керівництва МВС, Національної поліції України та заступника міністра охорони здоров’я — головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Учасники наради обговорили спільні заходи та координацію дій для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Також стало відомо про те, що до складу ситуаційного центру ГУ НП в Дніпропетровській області долучився директор Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України Олександр Штепа.

А голова Нацполіції Ігор Клименко роз’яснив норми законодавства за порушення карантинних заходів та наголосив на необхідності випрацювати алгоритм спільних дій.
Він зазначив, що ефективність карантинних заходів у регіонах залежить від взаємодії поліцейських та санітарних лікарів.

Нагадаємо, раніше С. Олійник прокоментував повернення наших громадян із балтійських країн. Голова обласної ради зазначив, що серед цих людей були не тільки жителі Дніпра і регіону.

Також в області 5 тисяч експрес-тестів на коронавірус уже направили до лікарень і екстрених служб.

А ще у Кривому Розі ізолювали родичів жінки, у якої виявили коронавірус. Експрес-тести не показали у них позитивних результатів.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.