Керівники обласних міст повідомили ситуацію зранку по Дніпропетровській області

Керівники обласних міст повідомили ситуацію зранку по Дніпропетровській області - фото 1

Мери обласних міст повідомили обстановку у Кривому Розі, Нікополі, Апостоловому тощо.

«Кривий Ріг! На ранок 14.05.22 у нас все рівно». – коротко повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
«Доброго ранку, нікопольці! 14 травня, субота. За ніч в нас надзвичайних ситуацій не траплялось. Всі служби та інфраструктура Нікополя продовжують працювати у штатному режимі. Вночі була гроза з громом. Нехай так і в майбутньому буде гучно лише від грози. Завдяки нашим військовим в межах доріг біля Нікополя та району російських військ немає. Якщо почуєте сирену обовʼязково прийміть всі необхідні заходи безпеки. Все буде Україна!» - сказав міський голова Нікополя Олександр Саюк.

Міський голова Апостолового Андрій Оса зазначив, що надзвичайних подій у громаді не було:

«На ранок у громаді все спокійно. Обстрілів територій чи інших надзвичайних подій протягом ночі у громаді не було. Чули виходи – працювали ЗСУ! Гарної та тихої суботи!»

Мер Новомосковська Сергій Рєзнік розповів про минулу ніч у Новомосковську, і подякував кожному, хто наближає нашу перемогу:

«Доброго ранку, ми з Новомосковська! Чергова тривожна ніч із завиванням сирен у Новомосковську. Для нас усе закінчилося благополучно. Реагуйте на загрози, бережіть себе, думайте про дітей. І пам’ятаймо, що кожна повітряна тривога, яка не закінчується бомбардуванням - це відмінна робота наших ЗСУ. Дякуємо нашим хлопцям і дівчатам! Світ допомагає нам – санкціями на агресора і озброєнням Україні. Все для перемоги! Місто функціонує в штатному режимі воєнного часу. Маю прохання до користувачів соцмереж. Знову почали піднімати голови провокатори, які намагаються викликати у населення негатив політичними розбірками. Це нерозумно, це вносить розлад і розбрат в суспільство, створює нікому не потрібну емоційну напругу серед людей, у яких і так нерви на межі. Бажаю новомосковцям спокійних вихідних. Ми стали ще на один день ближче до перемоги».

Реклама

Реклама