Керівника ДСНС Одещини часів пожежі в економічному коледжі будуть судити

Керівника ДСНС Одещини часів пожежі в економічному коледжі будуть судити - фото 1

Колишнього голову ГУ ДСНС України в Одеській області звинувачують у неналежному виконанні обов'язків та службовій недбалості.

Співробітниками ДБР з’ясовано, що через вчинення чиновником злочину на території міста Одеса протягом 2019 року сталися три масштабних пожежі з людськими жертвами: у червні горів Одеський обласний медичний центр психіатричного здоров’я — загинули 8 громадян; у серпні 9 людей загинули під час пожежі в готелі "Токіо Стар"; у грудні сталася пожежа в Одеському економічному коледжі, де загинули 16 осіб. Ці надзвичайні ситуації також спричинили матеріальну шкоду в особливо великому розмірі — на суму в 4 мільйони 907 тисяч 589 гривень.

Керівника ДСНС Одещини часів пожежі в економічному коледжі будуть судити - фото 134721
Готель "Токіо Стар"

Досудове розслідування обставин цих подій завершили і 28 вересня 2020 року обвинувальний акт направили до суду.
Посадовця обвинувачують за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України.
Йому загрожує позбавлення волі на строк від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років після звільнення (та штрафом від 262 тисяч 750 до 788 тисяч 250 гривень/без такого).

Керівника ДСНС Одещини часів пожежі в економічному коледжі будуть судити - фото 134720

Із нашими новинами щодо пожежі в Одеському коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу ви можете ознайомитися за посиланням.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама