Касові апарати: коли ФОПів почнуть перевіряти на наявність необхідного обладнання?

Касові апарати: коли ФОПів почнуть перевіряти на наявність необхідного обладнання? - фото 1

Закон про касові апарати викликав чималу хвилю обурення серед ФОПів України. За відсутність необхідного обладнання підприємців штрафуватимуть.

З 1 січня в Україні почав діяти закон про касові апарати для фізичних осіб-підприємців 2-4 групи.

Таким чином, за невикористання РРО або програмних касових апаратів (у вигляді програми, яку можна встановити на смартфон або планшет) для ФОПів цих груп передбачаються штрафи.

Проте коли підприємців почнуть перевіряти та виписувати штрафи? Відповідь на це запитання дала начальниця відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС в області Світлана Аратюнова для програми “Грані” на 34 телеканалі.

«Суб’єкти господарювання зобов'язані вести облік товаро-матеріальних цінностей, та здійснювати продаж лише тих товарів, які відображені в такому обліку. При цьому суб’єкти господарювання зобов’язані надати до початку проведення перевірки документи паперові або в електронній формі, що підтверджують походження товарних запасів. Поки діє карантин, перевірки в сфері суб'єктів господарювання щодо проведення розрахункових операцій проводити не будуть», — коментує начальниця відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС в області Світлана Аратюнова.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама