Карта бажань та лист Діду Морозу: як запланувати майбутній рік?

Карта бажань та лист Діду Морозу: як запланувати майбутній рік? - фото 1

Напередодні Нового року ми дізналися, що таке карта бажань та якими вони бувають. А ще — як налаштувати себе, аби 2021-й був щасливим?

Новий рік — час мріяти, планувати та діяти. Час загадати бажане під бій курантів, спалити папірець із заповітною мрією або створити карту бажань. Усі ці обряди багато хто проводить лише на забаву. Та якщо дотримуватися алгоритму і, головне, вірити — диво й справді може статися, — запевняють спеціалісти.

До Нового року лічені години — саме час будувати плани на 2021-й та сміливо мріяти. Для того, аби задумане здійснювалося, одні спалюють аркуш із бажанням та кидають у келих, інші пишуть листи Діду Морозу. Та є й ті, хто мають чіткі плани на прийдешній. Наприклад, Таїсія та Василіса вирішили зробити карту бажань.

«Я робитиму свої карту у вигляді новорічного мішка, нібито з подарунками», — створює карту бажань Таїсія Сушко.

А ось у десятирічної Василіси карта — класична. На ватман вона клеїть зо два десятки бажань. Мріє про великий будинок, спортивну машину, подорож на Мальдіви та про песика.

Поки працює, Таїсія зізнається: карта бажань — то не лише план на наступний рік, а ще вдалий спосіб натякнути друзям, який подарунок хотіла б отримати у новорічну ніч.

«Зроблю один раз карту, опублікую і, будь ласка, вибирайте, що вам зручно, такий собі формат віш-листа», — продовжує Таїсія.

За словами психологів, карти повинні бути структуровані та зрозумілі.

Усі бажання варто розділити на кілька категорій. Це може бути здоров'я, кар'єра, фінанси, стосунки або ж родина, відпочинок та подорожі.

Кожну мрію можна оформити картинкою з журналу чи малюнком, а ще бажано підписати.

Що треба робити, аби карта бажань стала реальністю? Та як налаштуватися на 2021-й, щоб він був щасливим?

На цю тему поспілкувалися із психологами та езотериками. У всіх умови здійснення мрій однакові: треба, по-перше, дуже хотіти. А по-друге — бути готовим реалізувати задумане. Наприклад, уявити, що вже завтра твоє бажання може справдитися.

«Ти повинен бути готовий до його здійснення. Будь-яке бажання, яке б воно не було — нехай воно буде найфантастичніше, але у тебе всередині є відчуття, що так, я цього гідний, я виріс до цього бажання, я готовий до виконання. Просто уяви, що завтра це станеться, як добре тобі буде», — пояснює езотерикиня Ольга Стаднушенко.

Утім мало бути готовим до здійснення мрії — треба рішуче діяти. Причому не зволікаючи. Хочеш чогось досягти — почни щось робити вже зараз. Не вистачає рішучості та сили волі — давайте публічні обіцянки, — радять психологи.

«Промовляти і давати обіцянки в колі людей. Щоб потім вас могли запитати: "Ну. що ти там збирався, ну, що ти зробив?" Кращий спосіб злегка собою маніпулювати. Якщо ви розумієте, що ваша воля дає збій, то тоді підштовхуйте себе, даючи обіцянки не тільки собі, але ще й людям, близьким, дітям зокрема», — радить психолог Максим Реуцький.

І головне — не зосереджуйтеся на поганому. Читайте гарні гороскопи і вірте у диво.

Реклама