Карантин — не перешкода освіті: у Дніпрі привітали відмінників і рекордсменів ЗНО

04 серпня, 14:27
Карантин — не перешкода освіті: у Дніпрі привітали відмінників і рекордсменів ЗНО - фото 1

Міський голова провів із відмінниками навчання мотиваційну зустріч. Говорили про кар’єрний зріст.

Найвищі показники попри карантин! У Дніпрі привітали відмінників шкільної освіти і рекордсменів ЗНО. Як не дивно, цьогоріч їх майже вдвічі більше, ніж 2019-го. Золотих медалістів у Дніпрі — 211, срібло здобули 72 випускники.

Дніпрянин Олександр Вергелюк набрав по 200 балів із фізики і математики. Стверджує, що карантин і дистанційне навчання йому пішли на користь, оскільки більше часу приділяв книжкам, а не розвагам. У майбутньому юнак бачить себе інженером.

«Взагалі всі зраділи, батьки не вірили спочатку, як це так. Вони думали, що 200 балів — це якось недосяжно. Мені подобаються предмети технічної направленості: математика і фізика. Впровадили карантин, з’явилось багато часу готуватись до ЗНО. Це також допомогло отримати такий високий результат», — ділиться випускник, рекордсмен ЗНО Олександр Вергелюк.
«У такій ситуації, пов'язаній з епідемією, дітям краще хотілося вчитися. Більше було часу на саморозвиток. А може бути вчителя були до них лояльніші. Намагалися впоратися усіма можливими і неможливими способами. Я вважаю, що у нас вийшло. Такий прекрасний результат, як ми почули сьогодні, дійсно тому підтвердження», — розповідає міський голова Дніпра Борис Філатов.

 

Поділитися: