Кандидат у мери Загід Краснов презентував масштабний проєкт — "Тайм Парк"

19.11.2020, 19:34
Передвиборча агітація
Кандидат у мери Загід Краснов презентував масштабний проєкт — "Тайм Парк" - фото 1

Він має стати туристичною візитівкою нашого міста.

Також “Тайм Парк” має стати найбільшим інвестиційним будівництвом у Дніпрі.

«Абсолютно унікальний проєкт, і таку концентрацію знакових будівель, які розкидані по всьому світу, ми хочемо зібрати в такий єдиний образ. Функціонал несе від готельного комплексу до спортивно-розважального, бізнес-центри і торговельні центри», — описує “Тайм Парк” його головна архітекторка Світлана Квітковська.


Архітектори Дніпра кажуть: інфраструктура у місті розвинута нерівномірно. На Правому березі — розважальні комплекси, сквери, парки та сучасні місця для відпочинку. Натомість лівий похвалитися модерновими локаціями не може. "Тайм Парк" виправить це і стане культовим місцем для всіх жителів Дніпра, — пояснюють експерти.

«Об'єкт, який ми сьогодні розглядали, належить до таких потужних, сильних, імпульсних об'єктів, які здатні змінити інфраструктуру міста, здатні змінити взагалі хід розвитку архітектурної, будівельної забудови міста.
Обраний важливий майданчик і правильні зроблені до нього підходи», — заявив декан архітектурного факультету Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Олександр Челноков.


Натхненник проєкту Загід Краснов каже, що його ідею плекав давно. Дніпро та його жителі заслуговують на такий сучасний парк. Знакове місце — перспективне для інвесторів та привабливе для туристів.

«Ідею, яку ми сьогодні показали, я вже виношую десь роки 3–4.
У нас гарне місто. Місто будується, місто розвивається, але у нас, на превеликий жаль, немає якихось знакових місць, які залучали б туристів до нашого міста.
Суть цього проєкту полягає в тому, що в одному місці ми збираємо знакові культові будівлі з усього світу і будуємо парк часу. Де буде людям цікаво проводити час. І тут потрібно підкреслити: найголовніше — те, що місто не витрачає на це ані копійки. Завданням міста є те, щоб воно виділило місце і презентувало проєкт. І привернуло інвесторів», — сказав кандидат на посаду міського голови Дніпра Загід Краснов.


Архітектурна спільнота міста вже схвалила проєкт "Тайм парку". До розробки робочого плану запросили долучитися і студентів-будівельників. У конкурсі вони презентуватимуть свої пропозиції.

«Участь студентам дасть великий потенціал для розвитку», — розповів студент Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Артем Копаниця.


Розташувати "Тайм парк" планують на лівому березі Дніпра, на Воронцовці. Його територія займатиме понад 30 гектарів. Загід Краснов обіцяє: ставши мером, він реалізує цей проєкт.

Реклама