Канал «Україна» об’єднав зірок у патріотичному хіті «Ми з України»

Канал «Україна» об’єднав зірок у патріотичному хіті «Ми з України» - фото 1

Телеканал «Україна» разом із найпопулярнішими артистами вітчизняного шоубізнесу презентував пісню незламності нашого народу «Ми з України».

Пісня «Ми з України» створена, щоб висловити підтримку й пошану незламності, згуртованості та бойовому духу нашого народу у цій жорстокій війні.

«Разом ми єдині — думками, бажаннями та спільними діями. Зараз наш народ як ніколи об’єднався заради перемоги та мирного майбутнього на нашій любій Батьківщині», — говорить співачка NK | Настя Каменських.
NK | Настя Каменських - фото 224060

NK | Настя Каменських

Усі ми, як один, виборюємо свободу і європейське майбутнє України. Реліз кліпу «Ми з України» відбувся 23 червня на YouTube каналу «Україна».

«Як з перших днів життя, так і з перших днів війни, я з тобою, мій Київ! Ти – незламна, моя Україно! Нас мільйони твоїх дітей з тобою весь цей час. «Ми будем стояти, і нас не зламати», Ми зможемо все пережити, ми обов’язково побачимо парад Перемоги на твоєму Хрещатику!» – не стримує емоцій Наталя Могилевська.
Наталя Могилевська - фото 224059

Наталя Могилевська

Дата прем’єри обрана не випадково, адже саме в ці дні очікується рішення Європейського Союзу щодо статусу кандидата для України. І саме за європейські цінності, за мир в усій Європі борються сьогодні з російською навалою кращі сини й доньки нашої країни.

«Дякую Богу, мамі і татові за те, що я українець, що переживаю разом зі своїми земляками непрості, але надзвичайно важливі часи. Бути частиною надзвичайного народу України – це для мене честь! Слава Україні! Героям Слава!» – ділиться настроєм Михайло Хома (DZIDZIO).
Михайло Хома (DZIDZIO) - фото 224061

Михайло Хома (DZIDZIO)

Єдність українців перед лицем ворога вражає увесь світ. Боротьба за майбутнє України йде на фронті і в тилу. Військові, волонтери, всі українці своєю самовідданістю і невтомною працею щодня наближають нашу перемогу.

«У боротьбі за незалежність українці максимально об'єдналися. Ми щодня демонструємо світові, що у єдності наша сила. Зараз ми перейшли в іншу фазу: взаємозалежність. І це важливо, адже ми фактично відстоюємо право на існування українців як нації. І поки ми разом, нас не здолати», – наголошує Артем Пивоваров.
Артем Пивоваров - фото 224057

Артем Пивоваров

Пісня – це душа України. Найвідоміші українські зірки об’єдналися, щоб через пісню вкотре показати світові мужність і міць нашого народу. Ми не здамося, не зламаємося і не віддамо нашої землі, бо ми з України. Наша перемога вже зовсім близько! Адже правда на нашому боці, під ногами наша земля, а за нами – наші батьки й діти.

«Я – представник культурного фронту. Так було до початку війни в Україні і так буде після нашої перемоги. Усі ми, люди мистецтва, розповідаємо про нашу країну всьому світові за допомогою музики. Я записувала цю пісню в Чикаго, де виступала на одному з благодійних концертів на підтримку України, і думала, яка я щаслива бути українкою, яка для мене честь бути з моєю країною і моїм народом єдиним цілим. І я щиро вірю в те, що ми переможемо», – розповідає Злата Огнєвіч.
Злата Огнєвіч - фото 224062

Злата Огнєвіч

Переможний хіт «Ми з України» написали Артур Желєзняк і Маша Лічі на замовлення телеканалу «Україна». Аранжуванням треку займався Сергій Грачов. Режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко.

«Зараз дуже важливо, щоб всі люди об’єднувалися і робили разом спільну справу, яка наближатиме до перемоги нашу країну. Це не виключення і для артистів, саме пісня та відеокліп «Ми з України», об’єднали українських виконавців. І ця композиція стане народною», – говорить MÉLOVIN.
MÉLOVIN - фото 224058

MÉLOVIN

Пісню виконали Оля Полякова, Михайло Хома (DZIDZIO), Наталія Могилевська, Тіна Кароль, Фагот, Юлія Саніна (гурт «The HARDKISS»), MÉLOVIN, Оля Цибульська, ALEKSEEV, NK | Настя Каменських, Злата Огнєвіч, Олександра Заріцька (гурт «КАЗКА»), Сергій Бабкін, Артем Пивоваров, Муаяд Абдельрахім (переможець проєкту «Співають всі!»), а також ведучі каналу «Україна» Володимир Остапчук і Олексій Суханов.

Кліп можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/07u4hRE1djA

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама