Канада надасть Україні 500 млн канадських доларів

Канада надасть Україні 500 млн канадських доларів - фото 1

Міністр фінансів Сергій Марченко 13 квітня підписав кредитну угоду з Урядом Канади про надання Україні 500 млн канадських доларів.

Кредитні кошти будуть використані для фінансування пріоритетних видатків держави. Але це не тільки своєчасний внесок у підтримку фінансової стабільності України, а й допомога, що наближує нашу перемогу над агресором.

Наразі для України це двосторонній міжурядовий кредит. 500 млн канадських доларів надаються на пільгових умовах із терміном погашення 10 років.

«Я вдячний Уряду Канади та особисто Заступниці Прем'єр-міністра та Міністру фінансів Канади Христі Фріланд за ухвалене рішення. Канада вкотре демонструє, що є одним зі світових лідерів та надійним другом України7, — повідомив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Раніше ми писали про те, що російські військові сумніваються у своїй здатності зламати Україну.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама