Канабіс, Рада, Меморандум: Зеленський озвучив останні три запитання народного опитування

16 жовтня, 11:23
Канабіс, Рада, Меморандум: Зеленський озвучив останні три запитання народного опитування - фото 1

Глава держави не став тягнути інтригу і після озвучених раніше двох запитань, опублікував у мережі останні три.

Президент України Володимир Зеленський назвав останні три запитання, які українцям поставлять на виборчих дільницях під час місцевих виборів 25 жовтня. Якщо перші два стосувалися посилення відповідальності для корупціонерів і створення вільної економічної зони на Донбасі та в Луганську, то в останніх запитаннях ідеться про легалізацію канабісу, кількості депутатів у Верховній Раді, а також про Будапештський Меморандум.

Запитання виглядають таким чином:

● Чи потрібно скоротити Верховну Раду України до 300 депутатів?

● Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу для зменшення болей у важко хворих людей?

● У 1994 році був підписаний Будапештський Меморандум. США, Великобританія та Росія надали беззаперечні гарантії безпеки для територіальної цілісності та суверенітету України. А Україна взяла на себе зобов'язання позбутися ядерної зброї. Чи потрібно Україні, у якій анексували частину територій, підняти на міжнародному рівні запитання: всі підписують Меморандум і виконують взяті на себе обов'язки чи ніхто?

Володимир Зеленський також підкреслив, що в майбутньому такі опитування, ймовірно, будуть влаштовувати щотижня або щомісяця.

Раніше ми писали, що Володимир Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших чиновників України. Оцінювали 130 чиновників за ступенем впливовості посади, діяльності, ефективності команди.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: