Американські вчені заявили, що канабіс блокує COVID-19

Американські вчені заявили, що канабіс блокує COVID-19 - фото 1

Згідно з дослідженнями американських учених канабіс нейтралізує негативний вплив коронавірусу в організмі людини.

Канабіс може блокувати розвиток коронавірусу у тілі людини. Про це повідомляє "24 канал", посилаючись на MedicalXpress.

Згідно з результатами дослідів, які проводили у університеті штату Орегон, кислоти, які містяться у коноплях, блокують взаємодію вірусу-рецептора з клітинами людини.

«Ці канабіноїдні кислоти у великій кількості містяться в коноплі та в багатьох екстрактах коноплі. Це не наркотичні речовини, і вони не містять психоактивних інгредієнтів марихуани, тому безпечні для людей. І наше дослідження показало, що вони були однаково ефективними проти усіх варіантів SARS-CoV-2, зокрема "Дельта" та "Омікрон"», — зазначили науковці.

Учені вважають, що цей ефект зможуть використовувати задля протидії вірусу у майбутньому.

Нагадаємо, що нещодавно в США, де 1 дозу вакцини отримало 3/4 населення країни, а 2 дози майже 2/3 жителів, встановили світовий рекорд із зереєстрованих випадків коронавірусу за добу.

Також раніше ми писали про те, що минулого літа у Верховній Раді провалили голосування за легалізацію медичного канабісу. Депутати не підтримали законопроєкт № 5596, який надає доступ до медичного канабісу тим пацієнтам, які його потребують. 184 народних обранці проголосували "за", а "проти" – 33. Ще 61 нардеп утримався від голосування.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама