Які історичні та відомі особистості народилися 11-13 листопада?

Джордж Паттон - фото 1
Джордж Паттон

Сьогодні ми розглянемо трьох чоловік з XIX - XX століть.

11 листопада 1885 року з'явився на світ Джордж Паттон, американський військовий діяч. Під час Другої світової війни він був командиром танкового корпусу, який взяв участь у бойових діях у Франції. Брав найактивнішу участь у ході проведення кампаній в Північній Африці, на Сицилії, у Франції та Німеччині в 1943-1945 роках. Є одним з творців бронетанкових військ США.

12 листопада 1934 року на світ з'явився Чарльз Міллз Менсон. Американський серійний вбивця, відомий як творець і керівник деструктивної секти «Сім'я». Члени якої в 1969 році, підкоряючись його наказам, вчинили ряд жорстоких вбивств (в тому числі, вагітної дружини кінорежисера Романа Поланскі - актриси Шерон Тейт). За свої злочини Менсон був засуджений до смертної кари, яку згодом замінили на дев'ять довічних термінів.
Які історичні та відомі особистості народилися 11-13 листопада? - фото 140908

А 13 листопада 1850 року народився Роберт Льюїс Стівенсон, шотландський письменник і поет. Автор пригодницьких романів і повістей в стилі неоромантизму. Головним його твором є «Острів скарбів» - роман про пригоди, пов'язані з пошуком скарбів, захованих піратським капітаном Флінтом на безлюдному острові.
Які історичні та відомі особистості народилися 11-13 листопада? - фото 140909

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама