Кадрова служба «МЕТІНВЕСТУ» працюватиме у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості

16.03.2017, 16:37
Кадрова служба «МЕТІНВЕСТУ» працюватиме у Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості  - фото 1

Надано більше 200 вакансій

Днями Криворізький міськрайонний центр зайнятості відвідали представники кадрових департаментів двох гірничо-збагачувальних комбінатів підрозділів холдингу «Метінвест» для безпосередньої зустрічі з шукачами роботи та безробітними. На сьогодні підприємствами холдингу «Метінвест» до Криворізького МРЦЗ надано більше 200 вакансій.

Встановлення тісних контактів керівництва міської служби зайнятості з ринкоутворюючими підприємствами дає позитивні результати. Днями до Криворізького МРЦЗ прибули представники кадрових департаментів двох гірничо-збагачувальних комбінатів підрозділів холдингу «Метінвест» для безпосередньої зустрічі з шукачами роботи та безробітними.

Роками підприємства «Метінвесту» здійснювали комплектацію кадрів самостійно, початок спільної роботи безпосередньо в приміщенні центру зайнятості приємно здивував роботодавців сучасними технологіями роботи з клієнтами та застосуванням електронних засобів комунікації в діяльності державної служби зайнятості.

Начальник відділу кадрів Ольга Зелена та начальник бюро з підбору та найму персоналу ПРАТ Північний ГЗК Олександр Ладикін відвідали щоденний інформаційний семінар для шукачів роботи, надали відповіді на численні питання відвідувачів центру зайнятості.

Для начальника відділу кадрів Олени Волошиної та фахівця по роботі з персоналом Оксани Коваленко ПАТ Південний ГЗК та начальника бюро з підбору та найму персоналу ПРАТ Центральний ГЗК Наталії Карпової численні зустрічі з безробітними надали широкі можливості підбору працівників серед клієнтів служби зайнятості.

Директор Криворізького МРЦЗ Ігор Вознюк особисто провів зустріч з представниками роботодавців та розповів про актуальні питання ринку праці міста.

Заступник директора Віта Лобанова презентувала технологію надання послуг клієнтам центру зайнятості.

Про можливості служби зайнятості в організації професійної перепідготовки безробітних на замовлення роботодавця проінформувала заступник директора Лариса Шевченко.

У зустрічі взяла участь директор Тернівського РЦЗ Лілія Грипачевська, яка акцентувала увагу гостей на перевагах підбору персоналу незалежно від місця проживання майбутніх працівників підприємств.

На сьогодні підприємствами холдингу «Метінвест» до Криворізького МРЦЗ надано більше 200 вакансій, активізовано роботу з організації співбесід безробітних з роботодавцями. Досягнута домовленість про організацію системної роботи представників кадрових служб безпосередньо у приміщенні Криворізького МРЦЗ.

То ж запрошуємо всіх жителів міста, які потребують працевлаштування, щосереди з 9.30 ранку до Криворізького міськрайонного центру зайнятості для зустрічі з представниками кадрових служб гірничозбагачувальних комбінатів «Метінвесту»!

РЕКОМЕНДУЕМ