Кабмін змінив правила в’їзду в Україну

Кабмін змінив правила в’їзду в Україну - фото 1

Кабінет міністрів змінив правила в’їзду в Україну для всіх невакцинованих громадян

При в’їзді в Україну, всім невакцинованим громадянам потрібно буде встановити застосунок «Вдома», оскільки Кабінет міністрів вніс зміни в правила перетину кордону.

Наразі, при в’їзді в країну потрібно встановити додаток «Вдома» на 72 години, до моменту, поки людина не здасть ПЛР-тест або тест на антиген. У застосунок має підтягнутися негативний результат. Тест обов’язково має бути зроблений у лабораторії, що верифікована МОЗ. Після цього застосунок можна видалити. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Відомо, що при цьому не треба буде проходити контроль на основі даних геолокації та розпізнавання обличчя.

Мінцифра наголошує, що через 72 години застосунок деактивується, якщо людина з будь-яких причин не зробила тест після перетину кордону, а інформація автоматично надійде до правоохоронних органів. Зокрема поліція вибірково перевірятиме перебування у місці самоізоляції.

Нові правила перевезення в Україні: які вони?

Нагадуємо, що з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

проходження повного курсу вакцинації;

отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

негативного результату ПЛР-тесту (або експрес-тесту), який повинен бути зроблений не більш ніж за 72 години до посадки в поїзд.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Раніше ми повідомляли, що 20 жовтня, у Дніпрі був встановлений добовий рекорд по кількості вакцинованих від коронавірусу.

Реклама

Реклама