Із закордону в карантин: у Дніпропетровській області створили 43 місця обсервації

27 березня, 17:53
Із закордону в карантин: у Дніпропетровській області створили 43 місця обсервації - фото 1

Розміщуватися в них будуть громадяни, які повертаються з країн, де були зафіксовані випадки коронавірусної інфекції.

У Дніпропетровській області для місцевих жителів, які повертаються із закордону, визначили 43 місця обсервації. Перебувати в них будуть громадяни, у яких немає умов для самоізоляції.

У пресслужбі обладміністрації повідомили, що в обладнаних зонах карантину зможуть розміститися близько 2,5 тисячі осіб.

«Там будуть знаходитися здорові люди, які повертаються з країн, де зафіксовані випадки коронавірусу. Але тільки за умови, якщо сім'я відмовляється прийняти свого родича на самоізоляцію. Або ж будинку немає відповідних для цього умов», — розповіли в обладміністрації.


Там також зазначили, що після повернення із закордону, потрібно повідомити сімейного лікаря про своє самопочуття. Або ж зателефонувати на гарячу лінію за номером 0 (800) 50-04-74.

Раніше ми писали, що Міністерство охорони здоров'я України опублікувало вікову статику, хто в нашій країні піддається коронавірусу найбільше.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: