Із шафи — геть: ТОП-5 речей, яких терміново необхідно позбутися модницям

27 березня, 14:31
Із шафи — геть: ТОП-5 речей, яких терміново необхідно позбутися модницям - фото 1

Ми подумали, що варто говорити не лише про те, що в моді, а й про те, що давно вийшло з неї. Так, є ті речі, які заходять на подіуми раз і більше ніколи не знадобляться вам. Ми зібрали ТОП-5 тих речей, які необхідно терміново викинути з вашої шафи без жалю.

1. Угги зі стразами

Із шафи — геть: ТОП-5 речей, яких терміново необхідно позбутися модницям - фото 162954

Так, це взуття залишається на плаву протягом багатьох сезонів, але ось ті моделі, які були в моді раніше і відрізняються своєю строкатістю і блиском, а саме угги зі стразами, цієї моделі варто позбутися без жалю.

2. Довга плісирована спідниця

Із шафи — геть: ТОП-5 речей, яких терміново необхідно позбутися модницям - фото 162955

Цього сезону в моді довгі спідниці, але ось від плісированої моделі в підлогу варто відмовитися. Цю спідницю складно з чимось поєднувати, та й носити її потрібно вміти.

3. Величезна сумка

Із шафи — геть: ТОП-5 речей, яких терміново необхідно позбутися модницям - фото 162958

Так, це — зручно, і в неї поміщається все життя, але варто подумати про ваш зовнішній вигляді, оскільки з точки зору модних тенденцій така модель уже давно не в моді, ще з часів Коко Шанель. І потім, треба подумати про оптимізацію: велика сумка найчастіше наповнена великою кількістю мотлоху, який не потрібен. Із маленьким аксесуаром у вас з'явиться необхідність носити із собою тільки те, що дійсно важливе.

4. "Дуті" жилетки з хутряними вставками

Із шафи — геть: ТОП-5 речей, яких терміново необхідно позбутися модницям - фото 162956

Ця модель вийшла з моди не тільки через зовнішні ознаки, але й у зв’язку зі своєю функціональністю — восени в ній жарко, а взимку — холодно. Так що таку марну річ треба викинути з легким серцем.

5. "Забавні" колготки

Фото: decem.info - фото 162957

Фото: decem.info

Це тимчасовий тренд, який висміювало безліч модельєрів, оскільки на ногах дорослих дам це виглядає дуже дивно. Можжливо, дівчинці років 10 це б і підійшло, а ось дамам краще вибрати колготки однотонні або з ненав'язливим візерунком. Тим паче, раніше ми писали, що одним із трендів цієї весни є колготи в горох, одягнуті під рвані джинси.

Дорогі модниці, залишайтеся завжди привабливими і в тренді, особливо навесні, коли квітнути повинна не тільки природа, а й ви!

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Поділитися: